Medžiagos

Šiuo metu mes Jums siūlome laiptus iš kietmedžio (uosis, ąžuolas, raudonmedis). Taip pat iš kitų egzotiškų rūšių medienos.Visgi,dažniausiai laiptai Lietuvoje gaminami iš uosio medienos.Taip pasiekiamas puikus kokybės ir kainos derinys.

Laiptai iš ąžuolo ir raudonmedžio suteiks prabangos įspūdį Jūsų namams, tačiau šiam kūriniui reikia daug vietos:

jis turi būti ne tamsiame koridoriuje, o pagrindinėse namo erdvėse, ir atstovauti Jums ir Jūsų buveinei tarsi vizitinė kortelė.

Itin didelio susidomėjimo sulaukė mūsų gaminami laiptai iš ąžuolo „papenčių“ ir šakų, kurios atstoja turėklus.

Šie unikalūs laiptai tiks ne tik pirtelėje ar bare, bet ir išskirtinumą  ir senovę mėgstančių žmonių namuose. (publikacija žurnale „Mediniai namai“ 2008 nr. 2(6).

Laiptai iš pušies – mažiausiai populiarūs.

Nors klientą labiausiai vilioja žema jų kaina ir sąlyginai gražus medienos raštas,

tačiau minkšta pušies mediena, laiptų priežiūra ir eksploatacinės sąlygos dažniausiai atstumia pirkėją nuo šio pasirinkimo.

Lakai, beicai, dažai, alyvos

Kaip žinia, laiptais daug vaikštoma: todėl tiesiog būtina medieną lakuoti aukštos kokybės dviejų komponentų trinčiai atspariu laku,

kuris padengiamas užnešimo būdu specialiose kamerose. Vietoj lako galima naudoti alyvą – tada laiptai bus išskirtinai ekologiški.

Norite laiptus tonuoti (beicuoti) ar net dažyti? Puiku, jums tik reikės pasirinkti norimą spalvą. Beje ,dažymui galima rinktis ir

prastesnės kokybės medieną.

Furnitūra.

Šiuo metu klientams galime pasiūlyti ne tik medinius turėklus, bet ir iš metalo – medžio, metalo, ar net kalviško darbo,nerūdijančio plieno ir stiklo.

Iš siūlomos gamos tikrai išsirinksite Jums patikusį modelį.

Kiekvieną projektą priimame kaip iššūkį, todėl nebijome eksperimentuoti -nei vieni laiptai nėra šabloniški,

o aukštos kvalifikacijos meistrai viską išlies medyje.

Belieka palinkėti gražių įdėjų!